Spoločnosť Ariola sa etablovala na slovenskom hazardnom trhu v roku 2007. Začala s prevádzkou svojich herní GALAXY a distribúciou "videolotériových terminálov" (VLT) Multi Lotto od producenta e-gaming s.r.o.

Od roku 2013, vznikom obchodnej spoločnosti e-gaming Slovakia, zvýšila Ariola pod svojou licenciou počet prevádzkovaných terminálov VLT Multi Lotto až dvojnásobne a to nielen na svojich prevádzkach, ale aj u obchodných partnerov. Od tohto roku spoločnosť až trojnásobne navýšila počet svojich partnerov, ktorí spolupracujú pri presadzovaní a prevádzkovaní značky Multi Lotto.

Spoločnosť Ariola prevádzkuje okrem svojej najviac preferovanej značky Multi Lotto aj iné štatisticky obľúbené videolotérijné systémy. Svojim partnerom ponúka nielen široký sortiment produktov ale aj svoje dlhoročné skúsenosti v oblasti hazardu a video terminálov, know–how, promptný a kvalifikovaný servis, webové aplikácie pre sledovanie online stavov, jackpoty, atraktívne súťaže a podobne.

V súčastnosti spoločnosť Ariola zriaďuje svoje herne pod názvom Excel club, ktoré patria medzi najluxusnejšie herné miesta na Slovensku. Svojim klientom ponúka príjemné a priestranné miesta s veľkým počtom VLT, ruliet, príjemnou obsluhou, vernostným programom, akciami a ďaľšími atraktívnymi ponukami. Excel club herne sú otvorené nonstop (24:00 hod. denne) s vybavením a zabezpečením svojich priestorov na veľmi vysokej úrovni, kde sa môže hráč počas svojej návštevy cítiť úplne bezpečne a spokojne.