Cubes Forever Cubes Forever

Cubes Forever

Cubes Forever je video hra s 3 stĺpcami a 3 symbolmi kociek, ktoré zobrazujú výsledok predohry (riadok 3 sád po 3 kockách). Stávky sú k dispozícii na 5 výherných líniách. Hráč je odmenený výhrou za 3 zhodné symboly. Všetky výherné kombinácie sa počítajú zľava doprava.

Čítať viac
Multi Dice 81 Multi Dice 81

Multi Dice 81

Multi Dice 81 je video hra so 4 stĺpcami a 3 symbolmi kociek, ktoré zobrazujú výsledok predohry (horný riadok, sada 8 kociek). K dispozícii sú stávky na 81 výherných líniách. Hráč získa výhru za 3 a 4 zhodné symboly. Výhry sú vyplácané zľava doprava.

Čítať viac
Star Dice Star Dice

Star Dice

Star Dice je video hra so 4 samostatnými hracími panelmi, kde musí hráč umiestniť vylosovanú kombináciu kociek. Každý hrací panel má 5 výherných línií a hráčova úloha je umiestniť kombináciu kociek do správnych polí a získať tak čo najviac bodov. Body sa získavajú za dosiahnutie 3 zhodných symbolov na výhernej línii. Čím viac bodov hráč získa, tým viac vyhrá. Tabuľka výhier je závislá na výbere stávky. Dodatočné body sú získané za každú výhernú líniu a tiež za bonusové výhry. 2 víťazné hracie polia násobia výhru 1,5-krát, 3 víťazné hracie polia 2-krát. 9 zhodných symbolov v jednom hracom poli pripočítava extra 200 bodov.

Čítať viac
Treasure Cubes Treasure Cubes

Treasure Cubes

Treasure Cubes je video hra s 5 stĺpcami a 3 symbolmi kociek, ktoré zobrazujú výsledok predohry (riadok 5 sád po 3 kockách). K dispozícii sú stávky na 5 výherných línií. Hráč získa výhru za 2, 3, 4 alebo 5 zhodných symbolov na špecifických pozíciách v rámci 5 stĺpcov. Všetky výherné kombinácie sú vyplácané zľava doprava.

Čítať viac
Triple Wild Dices Triple Wild Dices

Triple Wild Dices

Triple Wild Dices je video hra s 3 stĺpcami a 3 symbolmi kociek v každom stĺpci, ktoré zobrazujú výsledok predohry (riadok so 7 kockami). Stávky sú k dispozícii na 5 výherných líniách. Hráč je odmenený výhrou za 3 zhodné symboly. Všetky výherné kombinácie sa počítajú zľava doprava.

Čítať viac